Loading
Piet van Wijngaerdt | the artist



The artist Piet van Wijngaerdt
Pseudonym: Petrus Theodorus van Wijngaerdt
Born 1873, Amsterdam, Netherlands.
Died 1964, Abcoude, .
Style and technique of the artist: Painting,


Biography and art, auction, artworks, interview, statement, website:

Piet van Wijngaerdt artworks on eBay
Original artworks, prints, exhibition posters, monographs, books, collectibles.

Petrus Theodorus (Piet) van Wijngaerdt werd in 1873 in Amsterdam geboren. Hij woonde en werkte in Amsterdam, Abcoude, Parijs, Kortehoef, Katwijk en Haarlem. Hij was leerling van de Rijksacademie in Amsterdam en hij kreeg raadgevingen van G.H. Breitner. Hij schilderde in impressionistische trant landschappen, portretten en later veel bloemen...

Painting

Stilleven met vaas